ŁKS Łódź 2001 Mistrzem I Ligi Wojewódzkiej C1 !!!!!!!!!!

Miło nam poinformować , że zawodnicy Łks Łódź rocznik 2001 tak jak w rundzie jesiennej tak i na koniec sezonu 2015/2016 zostali liderami wygrywając 1 Ligę Wojewódzką C1 Trampkarzy !!

Drużyna prowadzona przez trenera Jana Lirkę wyprzedziła Uks Sms Łódź 5 punktami , a trzeci w tabeli Gks Bełchatów ,aż o 14 punktów .

Najlepszym strzelcem drużyny został Dariusz Gmosiński z 11 bramkami , a tuż za nim uplasował się kapitan Sebastian Lamprycht z 10 trafieniami do bramki przeciwnika , a na 3 miejscu Jakub Krzyżanek z 5 golami.

Najlepiej asystującym zawodnikiem drużyny okazał się Piotr Białousko, który zanotował 8 asyst .

Podziękowania za dobry sezon dla wszystkich zawodników , Trenerowi , Kierownikom oraz dla jak zawsze wspierających Rodziców .

Dziękujemy również naszym sponsorom Mur Development ,  KMM Okno , Family & Sport za wsparcie finansowe młodych zawodników licząc na dalszą współpracę .